KTM WOJCIECHOWICZ, Olsztyn
autoryzowany dealer KTM Sportmotorcycles AG.

Jesteśmy firmą, która wywodzi się ze sportu. To wiedza zdobyta poprzez liczne doświadczenia związane z przygotowaniem i serwisem motocykli do zawodów umożliwiła nam zbudowanie firmy na solidnym fundamencie. Jako team jeździliśmy w eliminacjach Mistrzostw Niemiec, Belgii, Holandii i oczywiście - Polski. Braliśmy też udział w Mistrzostwach Europy. Nadal jeździmy w zawodach, a nasi zawodnicy osiągają sukcesy na skalę europejską, tak jak choćby Adam Tomiczek, który startując w sezonie 2014 w barwach zespołu KTMSKLEP.PL zdobył tytuł Wicemistrza Europy Enduro w klasie U-20.

Teraz nasze usługi są dostępne dla wszystkich klientów. Jako team, jako mechanicy i jako sprzedawcy zrobimy wszystko, abyś zakochał się w motocyklach i cieszył się tym uczuciem jak najdłużej.

Zapraszam serdecznie,
Oskar Wojciechowicz wraz z zespołem KTM Olsztyn

 

Zapraszamy do galerii SALON SERWIS

 

artneo
Opublikowane na stronach ktmolsztyn.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego sprzedaży jakiegokolwiek
z prezentowanych produktów i nie może stanowić podstawy do formułowania roszczeń o zawarcie umowy sprzedaży jakiegokolwiek produktu.